Katalog filtrów

Kariera

Exmot specjalizuje się w produkcji i dostawie filtrów i wkładów filtracyjnych już od ponad 30 lat. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która stawia na ciągły rozwój i nowe wyzwania.
Największym kapitałem każdego przedsiębiorstwa są ludzie, dlatego zależy nam, aby Exmot był miejscem, w którym każdy Pracownik może wzbogacać swoją wiedzę oraz rozwijać posiadane umiejętności. Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które swoją pasją, zaangażowaniem i otwartością chcą nie tylko wnieść wkład w rozwój firmy, ale przede wszystkim mieć satysfakcję z pracy i zdobywać nowe doświadczenia.

W związku z rozwojem firmy, zatrudnimy pracowników na stanowisko:


Specjalista ds. sprzedaży
Księgowy- Asystent Księgowego

Operator linii obróbki plastycznej metalu
Mechanik - Ślusarz

Młodszy Technolog
Operator linii montażowych

 


Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w Exmocie, a aktualnie nie jest prowadzona żadna rekrutacja lub szukasz innej oferty, dostarcz nam swoje CV:

1) w formie elektronicznej:
exmot@exmot.pl

2) lub w wersji papierowej:
EXMOT Sulewski Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6B
19-300 Ełk

Dołącz do naszego zespołu – może czekamy właśnie na Ciebie?

Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie zgadzam się na przechowywanie mojego zgłoszenia rekrutacyjnego po zakończeniu procesu, przez określony czas, dla celów przyszłych rekrutacji. Niniejsza zgoda może zostać wycofana w każdej chwili”.