Katalog filtrów

O firmie


Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi technologiami...
 
Przedsiębiorstwo EXMOT powstało w 1991 roku jako zakład regenerujący podzespoły i części zamienne. Produkcja filtrów rozpoczęła się rok później - początkowo oferta skierowana była wyłącznie do kilku marek samochodów ciężarowych.
 
Wraz z upływem lat udział marki na rynku stale się zwiększał. W roku 2000 siedziba firmy została zmieniona na obecną.
 
4 - jpg

Aktualnie w ofercie EXMOT jest już ponad 1000 pozycji. Największą grupę stanowią filtry powietrza, oleju i paliwa do samochodów ciężarowych i dostawczych. W asortymencie znajduje się również wiele filtrów przemysłowych, hydraulicznych, rolniczych oraz do samochodowych instalacji gazowych.
 
Od kilku lat EXMOT intensywnie inwestuje w nowoczesne technologie i stale powiększa park maszynowy. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań produkcyjnych, wytwarza filtry o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.
Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty, w 2017 roku powstała nowa hala produkcyjno-magazynowa.

                             1 jpg

Firma poprzez rozwój i działania wspierające powstawanie nowych możliwości produkcyjnych, gruntuje silną pozycję na rynku i podkreśla znaczący wkład IAM w rozwój motoryzacji w zakresie regionalnym i globalnym.

W dniu 1 lutego 2023 roku firma przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecna nazwa firmy: EXMOT Sulewski Sp. z o.o.